۳ امتیاز دیدار با هنگ‌کنگ برای ما حیاتی است/۱۲ امتیاز رامی‌خواهیم
۳ امتیاز دیدار با هنگ‌کنگ برای ما حیاتی است/۱۲ امتیاز رامی‌خواهیم
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به اهمیت دیدارهای انتخابی جام جهانی گفت: امیدوارم از منامه با ۱۲ امتیاز کامل برگردیم. تمام تلاش ما این است که ملت ایران خوشحال باشند.

به گزارش سایت رسمی استقلال جوان،دراگان اسکوچیچ در نشست خبری قبل از دیدار تیم ملی فوتبال ایران و هنگ‌کنگ در دور برگشت مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر گفت: امیدوارم از منامه با ۱۲ امتیاز کامل برگردیم. تمام تلاش ما این است که ملت ایران خوشحال باشند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در ادامه خاطرنشان کرد: برای اولین بازی خود در بحرین به مصاف هنگ کنگ می رویم. برای تیم ها در این رقابت ها احترام می گذاریم اما می خواهیم نتیجه بگیریم.

وی در مورد شناختش از حریفان ایران نیز گفت: ما اطلاعات کاملی از این مسابقات داریم و از سال گذشته تلاش خود برای پیدا کردن شناخت از حریفان را آغاز کرده ایم. دیدار با هنگ کنگ برای ایران بسیار اهمیت دارد و سه امتیاز آن برای ما حیاتی است.

دراگان اسکوچیچ ادامه داد: موضوع دیگر این است که من به تیمم ایمان دارم. من می دانم که نمی توانیم در این بازی میزبان باشیم و به عنوان مهمان در اینجا حضور داریم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در ادامه موضوع میزبانی بحرین از این مسابقات گفت: من از کنفدراسیون فوتبال آسیا سوال دارم که چرا باید دیدارهای حساس و با اهمیت کنونی تیم ملی فوتبال ایران به میزبانی بحرین باشد؟ من از این تصمیم کاملا ناامید شدم.

وی در پاسخ به این سوال که کیفیت زمین چمن دیدار روز پنجشنبه را چطور ارزیابی می کنید گفت: چمن ورزشگاه کیفیت مناسبی ندارد و خیلی خوب نیست. به هر حال ما بازیکنان قدرتمندی داریم و امیدوارم در دیدار فردا فقط روی بازی و تاکتیک های خودمان تمرکز کنیم.

پس از صحبت های اسکوچیچ خبرنگاری از کشور بحرین با پرسیدن این سوال که فکر نمی کنید با مطرح کردن این موضوع به دنبال بهانه جویی هستید، سعی در به راه انداختن جنگ روانی داشت که سرمربی تیم ملی در پاسخ به او گفت: من هیچ بهانه ای نمی آورم. ما قوی هستیم و همه تیم ها اینجا با ما رو به رو می شوند. در مورد این موضوع نگران نباشید. بهانه ای وجود ندارد.

اسکوچیچ ادامه داد: اگر شما زمین را ببینید چیزی را می بنیید که من هرگز در زندگی ندیده ام. این یک بهانه نیست. شما و بقیه تیم ها باید با ما رو به رو شوید و من فرار نمی کنم. ما تیم خوبی هستیم و شما این را خواهید دید. بعد از این کنفرانس شما می توانید زمین را چک کنید. اول که آمدم اینجا خواستم زمین را ببینم اما به من اجازه ندادند. من می توانم شما را دعوت کنم و با من بیاید و زمین را ببینید.