فرهاد مجیدی آب پاکی را ریخت
فرهاد مجیدی آب پاکی را ریخت

تحریریه استقلال جوان؛ فرهاد مجیدی با یک بیانیه طور که در صفحه رسمی خودش در اینستاگرام منتشر کرد، آبی پاکی را روی دست وزارت ورزش ریخت و به صورت رسمی از مشکلاتی بیان کرد که مددی و کارگزار استقلال به صورت دستی برای این تیم درست کرده اند. امروز استقلال در جایی ایستاده که مدیرعامل […]

تحریریه استقلال جوان؛ فرهاد مجیدی با یک بیانیه طور که در صفحه رسمی خودش در اینستاگرام منتشر کرد، آبی پاکی را روی دست وزارت ورزش ریخت و به صورت رسمی از مشکلاتی بیان کرد که مددی و کارگزار استقلال به صورت دستی برای این تیم درست کرده اند.

امروز استقلال در جایی ایستاده که مدیرعامل این باشگاه را هیچ کس به جز معاون وزیر ورزش نمی خواهد. هیات مدیره به صورت رسمی در اعتراض به رفتارهای مدیرعامل به صورت دسته جمعی استعفا می دهد، هوادار #اخراج_مددی را در فضای انتخاباتی کشور ترند فضای مجازی می کند و همه پیشکسوتان یک صدا خواهان خداحافظی او هستند که همه این نخواستن ها پشت سد محکم وزارت ورزش گیر کرده است.

باید دید وزارت ورزش تا کجا مقابل خواسته عمومی استقلالی ها مقاومت می کند و تا چه زمانی احمد مددی پشت میز مدیریت استقلال خواهد نشست.