رونمایی از برنامه پیشنهادی تربیت بدنی و ورزش آیت الله رئیسی
رونمایی از برنامه پیشنهادی تربیت بدنی و ورزش آیت الله رئیسی
به گزارش سایت رسمی استقلال جوان، محمدمهدی فروردین رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی که مسئولیت کمیته ورزش ستاد مرکزی آقای رئیسی را برعهده داشتند با دعوت از جمعی از کارشناسان و پژوهشگران و مدیران ورزشی کشور و تشکیل شورای مرکزی پس از ساعتها کار کارشناسی از تدوین برنامه پیشنهادی این حوزه خبردادند.
باتوجه به اینکه دولت آتي رسماً اولين دولت گام دوم انقلاب و آخرين دولت سند چشم انداز ۱۴۰۴ است، برنامه ريزي جهت رفع كاستي ها و ضعف¬هاي پیشین و بسترسازي براي تحقق اهداف گام دوم انقلاب و سند چشم انداز توسعه ۱۴۰۴ ضرورت و اهمیت دو چندان دارد.
در تدوین برنامه پیشنهادی حوزه ورزش و تربيت¬بدني به عنوان يكي از مظاهر “مردمی” و “ايران قوي” تلاش شد تا مسائل و نيازهاي مربوطه احصاء گردد تا از جامعيت لازم برخوردار باشد. طبق آنچه که در این برنامه آمده است براي مسائلي از جمله ورزش مدارس، همگاني شدن ورزش، نحوه واگذاري باشگاهها و مردمي سازي ورزش حرفه اي، استقرار نظام جامع باشگاهداري، حمايت از قهرمانان و پيشكسوتان ورزشي و ارتقاي جايگاه ورزش قهرماني و ملي، توزيع عادلانه امكانات و منابع مالي، ساماندهي نظام استعداديابي و مربيگري در ورزش و رونق اقتصاد ورزش و توليدات و ارائه خدمات ورزشي بهينه به جامعه، برنامه هاي عملياتي پيشنهاد شده است.


۱۶۲۳۸۵۵۹۳۰۵۴۱_برنامه-پيشنهادي-آيت-الله-رئيسي-در-حوزه-ورزش
دریافت