تیم ملی در بحرین استارت زد
تیم ملی در بحرین استارت زد
تیم ملی فوتبال کشورمان تمریناتش را از شب گذشته در بحرین آغاز کرد.

به گزارش سایت استقلال جوان، تیم ملی فوتبال ایران از روی پنجشنبه هفته جاری کار سخت خود را برای صعود از گروه C دور دوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ آغاز خواهد کرد. این تیم روز دوشنبه با پرواز چارتر جزیره کیش را به مقصد منامه ترک کرده و امشب اولین جلسه تمرینی خود را در پایتخت بحرین برگزار کرد.

شاگردان دراگان اسکوچیچ پیش از سفر به بحرین، اردویی چند روزه را در جزیره کیش برگزار کردند تا با شرایط آب و هوایی این کشور آشنایی پیدا کنند. آنها روز دوشنبه بلافاصله پس از حضور در منامه تست کرونا داده و در هتل قرنطینه شدند. با منفی اعلام شدن نتیجه تست تمامی اعضای تیم ملی، همه چیز برای برگزاری اولین تمرین در منامه مهیا شد تا شاگردان اسکوچیچ اولین تمرین خود را زیر نور برگزار کنند.

تمرین امشب تیم ملی از ساعت ۱۹ به وقت محلی (۲۰:۳۰ به وقت ایران) آغاز شد. در این تمرین که تمامی بازیکنان دعوت شده به اردو حضور داشتند، ملی پوشان به اجرای برنامه های تمرینی تعیین شده از سوی کادر فنی پرداختند.

روحیه بالای بازیکنان تیم ملی مهمترین شاخصه تمرین امشب بود؛ تمرینی که طی آن ملی پوشان با خنده و شوخی و البته جدیت در حین اجرای برنامه های تعیین شده از سوی کادر فنی، بر گرمای هوای منامه غلبه کردند.