آژیر قرمز در آبی ترین باشگاه ایران/همه چیز به بعد از انتخابات موکول شد
آژیر قرمز در آبی ترین باشگاه ایران/همه چیز به بعد از انتخابات موکول شد
در حالی که استقلال بحرانی ترین روزهای مدیریتی خود را تجربه می کند، به نظر نمی رسد تا پیش از انتخابات ریاست جمهوری که در روز 28 خرداد برگزار می شد تحول خاصی در این باشگاه رخ دهد.

به گزارش سایت رسمی استقلال جوان، آژیر قرمز در آبی‌ترین باشگاه ایران مدتهاست به صدا در آمده و وضعیت این باشگاه به حدی بحرانی است که نه تنها هواداران پر شمار آن، بلکه صدای هیات مدیره و سرمربی هم در اعتراض به سیاست‌های اداره این باشگاه در آمده است.

با اینکه حتی هیات مدیره در اعتراض به سیاست‌های مدیریتی این باشگاه اقدام به استعفای دسته جمعی کرد؛ و در ادامه کار طی نشستی که در وزارت ورزش با حضور مدیرعامل انجام شد مقرر گردید به وضعیت این باشگاه رسیدگی شود، اما همچنان تغییری در روند این تیم ایجاد نشده است.

احتمال اینکه در هفته پیش رو اتفاق خاص یا تحولی در این باشگاه ایجاد شود بسیار کم است و مجموعه تصمیم ساز در این حوزه هرگونه تصمیم مهم را به بعد از انتخابات ریاست جمهوری محول کرده‌ است. 

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران روز جمعه ۱۸ خرداد برگزار می‌شود و گفته می‌شود نتیجه این انتخابات نیز می‌تواند در تصمیمات کلانی که برای باشگاه استقلال اتخاذ می‌شود تاثیر گذار باشد.