کاوه رضایی و مهدی قایدی با هم بی حساب شدند
کاوه رضایی و مهدی قایدی با هم بی حساب شدند
مهدی قایدی در آخرین ثانیه‌های دیدار مقابل عراق نتوانست از پاس طلایی کاوه رضایی استفاده کند تا این دیدار با همان نتیجه یک بر صفر به پایان برسد.

به گزارش سایت رسمی استقلال جوان، تیم‌های ملی فوتبال ایران ایران و عراق شب گذشته در آخرین دیدار از مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به دیدار هم رفتند که ملی پوشان کشورمان با تک گل سردار آزمون پیروز شدند تا به عنوان تیم اول گروه سوم راهی مرحله بعدی مسابقات شوند.

مهدی قایدی وینگر جوان تیم ملی ایران از دقیقه ۷۸ جانشین سردار آزمون گلزن این بازی شد و حضور تاثیرگذاری در جریان این دیدار داشت. ملی پوش جوان کشورمان این موقعیت را داشت که در آخرین ثانیه بازی با استفاده از پاس طلایی کاوه رضایی گل دوم تیم ملی را هم به ثمر برساند که این اتفاق نیفتاد و ضربه وی با اختلاف کمی از کنار دروازه بیرون رفت.

در دیدار قبلی تیم ملی مقابل کامبوج، مهدی قایدی با یک پاس طلایی کاوه رضایی را در موقعیت گلزنی قرار داد که کاوه هم آن موقعیت را از دست داده بود؛ و با صحنه‌ای که در آخرین ثانیه‌های بازی مقابل عراق پیش آمد، قایدی و کاوه رضایی در خراب کردن پاس‌های طلایی یکدیگر بی حساب شدند.