کارگرجم: بحرین اصلی ترین حریف ایران است/باید مراقب حاشیه ها بود
کارگرجم: بحرین اصلی ترین حریف ایران است/باید مراقب حاشیه ها بود
مدافع سابق تیم ملی ایران گفت: از قبل هم مشخص بود که اصلی ترین حریف تیم ملی ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی تیم بحرین است.

به گزارش سایت رسمی استقلال جوان، اکبر کارگرجم ملی پوش سابق کشورمان در خصوص دیدار تیم های ایران و بحرین در چارچوب رقابتهای انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اظهار داشت: این می تواند سخت ترین دیدار در این مرحله باشد و بحرین همانطور که از قبل مشخص بود، اصلی ترین و جدی ترین حریف ماست.

وی اضافه کرد: البته به لحاظ فوتبالی بحرین حریف ایران نخواهد شد، اما بحرین است و حاشیه های معروفش. ما بیشتر از آنکه نگران تیم فوتبال بحرین هستیم، نگران حاشیه های موجود در این کشور و مسائل میزبانی هستیم.

ملی پوش سابق کشورمان گفت: به نظر می رسد که خود کنفدراسیون فوتبال آسیا هم بی تمایل به صعود بحرین به جام جهانی نباشد و برای همین با اینکه این کشور شرایط میزبانی نداشت، میزبانی این مسابقات حساس را به این کشور داد.

وی اضافه کرد: حریف اصلی ما اول بحرین است و سپس عراق. ما اگر از سد بحرین عبور کنیم، شانس زیادی برای غلبه بر عراق پیدا خواهیم کرد چرا که ملی پوشان ما به لحاظ روحی هم شرایط مناسبی پیدا می کنند.

مدافع پشین تیم ملی ایران در خصوص گلی که تیم ملی از هنگ کنگ دریافت کرد بیان داشت: این گل یک زنگ خطر برای تیم ملی ایران بود و به مدافعان و دروازه بان ما نشان داد که یک لحظه غفلت حتی هنگ کنگ را هم به گل می رساند چه رسد به تیم هایی مثل بحرین و عراق. امیدوارم ملی پوشان کشورمان بتوانند با تمرکز لازم و کافی در دیدارهای پیش رو به میدان بروند و مثل بازی با هنگ کنگ، از هر بازی ۳ امتیاز کامل را دریافت کنند.