وقتی مجیدی خودش برای بستن تیم دست به کار شد
وقتی مجیدی خودش برای بستن تیم دست به کار شد
فرهاد مجیدی ترجیح می دهد شخصا پیگیر نقل و انتقالات تابستانی تیمش باشد.

شاهرخ عبدالرزاق: فرهاد مجیدی همچنان از ارائه لیست تمدیدی‌ها، بازیکنان مازاد و خریدهایی که برای فصل بعد به آنها نیاز دارد به باشگاه و مدیران خودداری می‌کند اما طبق شنیده‌ها خودش استارت مذاکرات را با برخی چهره‌ها آغاز کرده تا خیلی زودتر از همیشه تکلیف تیم فصل جدید را روشن کند.

برگزاری دیدار استقلال و الهلال در اواخر شهریور نیز مزید بر علت شده تا سرمربی آبی‌پوشان تدابیر ویژه‌ای را برای بسته‌شدن تیمی قوی به‌کار ببندد. طبق شنیده‌ها، مجیدی در سفر اخیر خود به دبی با یکی از لژیونرهای مطرح فوتبال کشورمان که اتفاقا چندی‌پیش اعلام کرده بود از فوتبال ایران پیشنهادی ندارد نشستی را برگزار کرده و پیشنهاد حضور در استقلال را برای فصل آینده به او داده است. نکته قابل‌توجه اینکه این لژیونر مطرح کشورمان که سابقه بازی در جام‌جهانی را نیز در کارنامه دارد طی چند فصل اخیر از هر دو باشگاه مطرح پایتخت پیشنهادهایی داشته است./ فرهیختگان

فرهاد مجیدی همچنان از ارائه لیست تمدیدی‌ها، بازیکنان مازاد و خریدهایی که برای فصل بعد به آنها نیاز دارد به باشگاه و مدیران خودداری می‌کند اما طبق شنیده‌ها خودش استارت مذاکرات را با برخی چهره‌ها آغاز کرده تا خیلی زودتر از همیشه تکلیف تیم فصل جدید را روشن کند.

برگزاری دیدار استقلال و الهلال در اواخر شهریور نیز مزید بر علت شده تا سرمربی آبی‌پوشان تدابیر ویژه‌ای را برای بسته‌شدن تیمی قوی به‌کار ببندد. طبق شنیده‌ها، مجیدی در سفر اخیر خود به دبی با یکی از لژیونرهای مطرح فوتبال کشورمان که اتفاقا چندی‌پیش اعلام کرده بود از فوتبال ایران پیشنهادی ندارد نشستی را برگزار کرده و پیشنهاد حضور در استقلال را برای فصل آینده به او داده است. نکته قابل‌توجه اینکه این لژیونر مطرح کشورمان که سابقه بازی در جام‌جهانی را نیز در کارنامه دارد طی چند فصل اخیر از هر دو باشگاه مطرح پایتخت پیشنهادهایی داشته است.

  • نویسنده : شاهرخ عبدالرزاق