با اعلام رای خاطیان پرسپولیس قبل از دربی؛ فدراسیون باید عدالت محوری اش را ثابت کند
با اعلام رای خاطیان پرسپولیس قبل از دربی؛ فدراسیون باید عدالت محوری اش را ثابت کند

به گزارش سایت استقلال جوان، قبل از دربی ۹۵ شاهد جنجالی بزرگ در دیدار سپاهان و پرسپولیس در ورزشگاه نقش جهان بودیم که این جنجال به درگیری های فیزیکی نیز رسید. در حالی که فدراسیون بارها سابقه صدور رای ها و به خصوص محرومیت های فوری را داشتند، مماشات با پرسپولیس قبل از دربی بسیار […]

به گزارش سایت استقلال جوان، قبل از دربی ۹۵ شاهد جنجالی بزرگ در دیدار سپاهان و پرسپولیس در ورزشگاه نقش جهان بودیم که این جنجال به درگیری های فیزیکی نیز رسید. در حالی که فدراسیون بارها سابقه صدور رای ها و به خصوص محرومیت های فوری را داشتند، مماشات با پرسپولیس قبل از دربی بسیار شائبه برانگیز بود.

این اتفاق یکبار دیگر در حال تکرار است و در حالی که یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس به دلیل جنجال آفرینی لب خط در جریان دیدار تیمش برابر گل گهر و محمد حسین کنعانی زادگان به دلیل انتشار فیلم وی در حال فحاشی به هواداران استقلال زمینه محرومیت را دارند، (شاید به دلیل در پیش بودن دربی) هیچ واکنشی را از سوی کمیته های مختلف فدراسیون شاهد نیستیم.

فدراسیون جدید و کمیته های انضباطی و اخلاق که در گذشته بارها قاطعیت خود را در یکسری موارد با برخوردهای بدون ملاحظه کاری و صدور آرای محرومیت فوری ثابت کرده بودند، برای اثبات عدالت محوری باید نسبت به پرسپولیس هم مثل سایر تیم ها قاطعیت نشان دهند. ماماشات کردن با اعضای این تیم به خاطر در پیش بودن دربی دور از رفتار عدالت محور است.