ایوب اصغرخانی: قایدی بهترین بازیکن ایران است و باید فیکس باشد/دربی حذفی متعلق به استقلال است
ایوب اصغرخانی: قایدی بهترین بازیکن ایران است و باید فیکس باشد/دربی حذفی متعلق به استقلال است
پیشکسوت تیم استقلال گفت: مهدی قایدی با اختلاف نسبت به همه بازیکنان دیگر، بهترین فوتبالیست دو سال اخیر لیگ است و هیچ دلیلی برای فیکس نبودن او در ترکیب تیم ملی نیست.

به گزارش سایت استقلال جوان، ایوب اصغرخانی اظهار داشت: به پیروزی تیم ملی ایران برابر عراق بسیار خوشبین و امیدوار هستم و اگر انشاءالله اتفاق خاصی نیفتد، با پیروزی بر عراق راهی مرحله بعدی مسابقات خواهیم شد.

وی بیان داشت: این یکی از تیم های ملی خیلی خوبی است که داریم و تنها کافی است مقابل عراق قدری باهوش عمل کنیم تا به پیروزی برسیم.

مدیر فنی آکادمی استقلال با اشاره به عملکرد مهدی قایدی گفت: با احترام به همه بازیکنان دیگر، مهدی قایدی بهترین بازیکن دو فصل اخیر لیگ برتر است و با هیچ قانونی او نباید خارج از ترکیب ثابت باشد. مهدی در اوج جوانی یک بازیکن باتجربه است و عملکرد او مقابل بهترین تیم ها و بهترین مدافعان آسیا در لیگ قهرمانان نشان می دهد حضورش در ترکیب ثابت تیم ملی یک وزنه برای این تیم است.

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص قرعه کشی جام حذفی و برخورد دو تیم استقلال و پرسپولیس بیان داشت: این دربی بسیار جذاب می شود چون حتما باید یک طرف به پیروزی برسد. به عنوان یک استقلالی نگرانی فنی بابت این بازی ندارم، اما راستش را بخواهید نگران حاشیه های داوری هستم.

اصغرخانی گفت: متاسفانه در همه بازیهای اخیر و حتی دربی اشتباهات داوری کاملا به ضرر استقلال است و آیا فدراسیون تضمین می دهد که این اشتباهات در این بازی هم تکرار نشود؟

مربی سازنده تیم های پایه استقلال گفت: به نظرم بهتر است فدراسیون از یک داور سرشناس خارجی برای این بازی استفاده کند، نه مثل دربی قبلی با رفیق بازی داوری را انتخاب کنند که به هیچ وجه آمادگی ذهنی و جسمی برای این بازی بزرگ نداشته باشد.