استقلال می توانست با گلهای بیشتری پیروز شود/باز هم پنالتی های ما سوخت
استقلال می توانست با گلهای بیشتری پیروز شود/باز هم پنالتی های ما سوخت

به گزارش سایت رسمی استقلال جوان، تیم فوتبال استقلال موفق شد در هفته بیست و هفتم رقابتهای لیگ برتر در دیداری خارج از خانه سایپا را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد. ایوب اصغرخانی پیشکسوت آبی پوشان در خصوص این بازی اظهار داشت: استقلال در تمام دقایق بازی بر حریف تسلط داشت و اگر […]

به گزارش سایت رسمی استقلال جوان، تیم فوتبال استقلال موفق شد در هفته بیست و هفتم رقابتهای لیگ برتر در دیداری خارج از خانه سایپا را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد.

ایوب اصغرخانی پیشکسوت آبی پوشان در خصوص این بازی اظهار داشت: استقلال در تمام دقایق بازی بر حریف تسلط داشت و اگر شاگردان مجیدی به آب و آتش می زدند حتی می توانستند با تعداد گلهای بیشتر پیروز شوند.

وی بیان داشت: متاسفانه در این دو بازی هم حداقل دو پنالتی استقلال دیده نشد تا روند پنالتی سوزی برای تیم ما ادامه پیدا کند. واقعا جای سئوال است چرا این اشتباهات داوری به ضرر استقلال به اتمام نمی رسد؟

اصغرخانی ادامه داد: تیم ما در این فصل امتیازات زیادی را به اشتباهات داوری داد که اگر این اشتباهات نبود، قطع به یقین استقلال هم الان شانس خوبی برای قهرمانی داشت.

مربی سازنده تیم های پایه استقلال تصریح کرد: مطالبه ما پیشکسوتان از فدراسیون فوتبال این است که در اسرع وقت VAR به فوتبال ایران وارد کند.